Logo

5. 6. 2013 v 21:06

Campus Party v Londýně za 30 GBP?

Vydal/a: Campus Party Europe 2013 Londýn

Jeden by řekl, že to není možné, ale skutečně je to tak! Organizátoři londýnské Campus Party právě zahájili prodej vstupenek a 500 nejrychlejších může mít vstup a ubytování na celý týden právě za 30 GBP.

Na stránkách CPeurope je po přihlášení (případně registraci, pokud nemáte přístupové údaje z loňska) možnost zakoupit:

500 „early bird“ vstupenek včetně ubytování za 30 GBP

a po vyčerpání tohoto počtu (lze očekávat v řádu hodin) pak:

 

150 GBP za vstup a ubytování ve sdíleném stanu,

100 GBP za samotný vstup.

 

Doplňkové služby (jako např. stravování) ještě nejsou k dispozici, tuto možnost organizátoři pro tento rok teprve řeší a bude případně k mání později, stejně jako další vychytávky.

Pokud tedy víte, že na Campus Party do Londýna chcete jet „na vlastní pěst“, neváhejte. Za tuto cenu se to skutečně vyplatí a za ušetřené peníze můžete zvládnout většinu dalších výdajů od levných letenek, až po kapesné…

Na závěr pouze dodám, že letos je podmínkou věk 18+.

Hola Campuseros!

 

update:
V podmínkách, které jsou u nákupu vstupenek je uvedeno, že pro účastníky mimo UK budou ceny účtovány v EUR, založeno na uvedených cenách, plus 10% navrch.

Aktuální nákup jedné „early bird“ vstupenky tak vychází cca 940-950 Kč (blokace na platební kartě v závislosti na kurzu konkrétní banky).

update 2:

Organizátoři zveřejnili na webu Campus Party základní informace o „early birds“ vstupenkách a také doplnili FAQ v části lístků. 06/06/2013 v 11:00 je podle dostupných informací k dispozici stále několik málo zvýhodněných vstupenek, tak neváhejte, kupujte, sdílejte, pojďte na CPeurope!

update 3:

Vstupenky „Early Birds“ jsou vyprodané! Nově jsou k dispozici vstupenky „Travel BUG“ za 60 GBP, více info zde.