Logo

17. 2. 2014 v 14:02

Campus Pizza 2014?

Vydal/a: Campus Party Europe 2014

Nedošlo k přejmenování akce, jen nadpis má nastínit, kde se nejspíše bude konat Campus Party Europe v letošním roce. První větší informace přinesl minulý týden příspěvek na blogu jednoho ze zakladatelů a hlavního organizátora Paca Ragagelese.

Pořádání Campus Party Europe je trochu jiné, než ostatních vydání ve španělsky mluvících zemích. Je potřeba sladit mnoho věcí dohromady, protože do organizování je také zapojena Evropská komise, vlády, ale také společnosti, kde nejvíce Telefónica a další partneři.

Před několika týdny začali přemýšlet, které místo bude pravé pro čtvrtý ročník. Vhodným kandidátem je Itálie. Také i proto, že v druhé polovině roku bude předsedat Radě Evropské unie.

Datum ještě není oznaméno, ale v úvahu přichází konec srpna, začátek září, než většina studentů v Evropě zamíří po prázdninách na univerzity.

Nic není jisté a finální, ale organizátoři na tom tvrdě pracují a doufají, že za pár týdnů budou moct říct více. Ale prozatímní kroky dávají naději, že letos bude „Campus Pizza“.

PacoRagageles-NeelieKroes
Paco Ragageles při návštěvě v Bruselu u Neelie Kroes ohledně dalšího vývoje Campus Party Europe.