Logo

5. 3. 2014 v 18:03

Campus týden, aneb týden novinek…

Vydal/a: Campus Party
Campus Party Europe 2014

Kolotoč Campus Party téměř nikdy nekončí a i když se zdálo, že se od brazilského vydání nic zásadního neděje, opak je pravdou. Tento týden je tak týdnem novinek.

Pro nás nejzajímavější je bezesporu návštěva zakladatele Paco Ragagelese v italských Benátkách, kde ovšem nešel obdivovat jen umění tamějších gondoliérů, ale v doprovodu delegace italské vlády navštívil prostory kempu, kde by se v létě mohla uskutečnit Campus Party Europe 2014 Venezia!

Ano, je to skutečně tak, původní vtípky o „Campus Pizza!“ mohou začít nabírat reálných obrysů.

A dokonce, padl i první termín, který ovšem je nutné považovat za velmi předběžný, alespoň než bude potvrzen oficiálně. Líbil by se vám začátek července? A ještě lépe ve dnech 7 – 11 / 07 / 2014?

To je v Benátkách horké léto a možná by ani nemuselo vadit, že Campus Village by snad poprvé v historii byla pod šírým nebem:

CampusPizza_map

Podívejte se sami, ten velký zelený prostor kempu (na Google mapách hledejte: Riviera San Nicolò, Venezia, Benátky, Itálie) je to pravděpodobné místo, kde se opět několik tisíc Campuseros z celého světa sejde na skvělé akci.

A tady pak úvodní vizualizace, jak by to mohlo v Itálii letos vypadat:

CampusPizza - vizualizace

(zdroj: Twitter @pacoragageles)

 Bohužel, jedním dechem musíme také dodat, že v tuto chvíli nemáme informace o tom, jak to bude s účastí CZcampuseros a SKcampuseros poté, co byla odprodána česká a slovenská pobočka Telefónica.

Společnou snahou se slovenskými kolegy bude, aby nás tam opět bylo co nejvíce. Účast 500 Campuseros z ČR a SR, která byla v Londýně, jen tak lehce nepřekonáme. Bohužel, pokud nám bude přidělen nějaký kontingent, tento lze očekávat výrazně v nižších číslech.

Na druhou stranu, do Benátek létají low-cost aerolinky, a ten, kdo nebude chtít na Campus Party chybět, určitě bude mít alternativu i tímto způsobem.

 

Sledujte naše sociální sítě a tento náš blog, budeme přinášet průběžné informace tak, abychom včas upozornili nazahájení prodeje „early bird“ vstupenek, případně i na další možnosti.

 

Tento týden není ale jenom o Campus Party Europe.

Oznámeno bylo 5. mexické vydání a v pátek se má sejít pracovní skupina pro pořádání CPES16. Ano, po roční odmlce by se tak mohlo uskutečnit i španělské 16. vydání. Ostatně, je to kolébka CP, tam to celé v roce 1997 začalo.

A hlavně nezapomeňte, už v pátek v Ostravě první #CampusNight. Přijďte si popovídat a případně zjistit, o čem to ta Campus Party je. A kdo ví, možná už budeme vědět opět další nové informace.

__________________________________________________________ 

Aktualizace 06.03.2014 v 22:10 hod:

Před malou chvíli Paco zveřejnil další možné místo, kde by se CPe v Benátkách mohlo uskutečnit. Tentokrát na pevnině, nedaleko letiště (Venice Marco Polo Airport – VCE), v severní části města. Už druhý den probíhá výběr toho nejlepšího místa, brzy se dozvíme finální rozhodnutí.

Posuďte sami druhou alternativu:

Campus Pizza - misto 2