Logo

4. 9. 2013 v 8:09

Co se bude dít na Campus Party ve středu 4. 9.?

Vydal/a: Campus Party Europe 2013 Londýn

Zatímco úterý můžeme považovat za zahřívací den, kdy se nejen čeští Campuseros rozkoukávali, ve středu už propukne Campus Party naplno. Na co se můžete těšit a na co se připravit?

Největší událostí celého dne bude Keynote speech legendy internetu – Vinta Cerfa. Začíná se ve 12 hodin v O2 Main Stage. Zájem bude určitě velký, takže pokud chcete vidět Vinta Cerfa zblízka, přijďte určitě s předstihem.

Kromě zajímavých přednášek a workshopů je možné na Campus Party využít spousty možností, jak přijít se zajímavým nápadem, zajímavou aplikací, zapojit se do společné činnosti. Odměnou vám může být získání nových zkušeností, kontaktů, ale i třeba hodnotná cena, kterou můžete vyhrát. Tým CZcampuseros vám proto dopoledne bude představovat tyto příležitosti. Rozhodně tyto možnosti nepodceňujte – tato zkušenost se vám může hodit a navíc se něco nového naučíte.

Mezi přednášejícími je poprvé i zástupce České republiky. Štěpán Bechyňský z českého Microsoftu bude ve 21 hodin na Pythagoras stage mluvit o tom, jak se dá měřit kvalita ovzduší s využitím sítě senzorů založených na Zigbee a Arduino, samozřejmě běžící na .NET micro frameworku.

Při procházení témat jednotlivých přednášek jsme našli spoustu zajímavých speakrů, takže po celý den vám budeme stejně jako dnes doporučovat, kam se zajít podívat, co zajímavého se v O2 Aréně děje a budeme rádi, když i vy přispějete k informování ostatních CZcampuseros – ať už na Twitteru (návod zde), tak třeba vlastním článkem na blogu (více zde).

Hola Campuseros!