Logo

13. 8. 2012 v 18:08

E-mail: Důležité informace (před odjezdem)

Vydal/a: Campus Party Europe 2012 Berlin

Dobrý den, Campuseros!

Do zahájení CAMPUS PARTY, největší technologické party v Evropě, zbývá jen několik dní, proto Vám přinášíme důležité organizační informace.

DOPRAVA

CESTA TAM

Autobusy společnosti Eurolines budou odjíždět z pražského autobusového nádraží Florenc (stanice metra B a C) v úterý 21.8 ráno. V příloze tohoto e-mailu najdete seznam cestujících, ve kterém prosím vyhledejte Vaše jméno a zároveň stanoviště a čas, ve který Váš autobus odjíždí. Pokud jste zvolili možnost jedné vstupenky navíc, je v kolonce „počet osob“ uvedeno číslo 2 – místo v autobuse má tedy zajištěn i Váš doprovod. Pokud jste se v soutěžním e-mailu nepodepsali a Vaše jméno není identifikovatelné ani z e-mailové adresy, ponechali jsme v seznamu Váš e-mail.

 • Je připraveno 7 autobusů
 • Autobus 1 až 4: sraz 7:40 hod., odjezd 8:00 hod.
 • Autobus 5 až 7: sraz 7:55 hod., odjezd 8:15 hod.

Pokud se k odjezdu nedostavíte ve stanoveném čase, autobus bude muset odjet bez Vás. Dbejte proto, prosím, na dochvilnost.

Cesta do Berlína bude trvat necelých pět hodin. Během cesty bude jedna přestávka. Jelikož během jízdy nebude možné zakoupit občerstvení v autobuse, zajistili jsme pro Vás speciální akci na pražském autobusovém nádraží Florenc, v restauracích Burger King a Pappata. Restaurace Burger King nabízí 20% slevu na vše, Pappata nabízí speciální O2 menu za cenu 85 Kč. Menu obsahuje:

 • bagetu – kuřecí/ šunková/ sýrová /s mozzarelou
 • nápoje (2x voda San Benedetto 0,2l nebo káva 0,2l dle výběru)
 • šneka s rozinkami

Pro uplatnění této slevy se musíte prokázat poukazy, které najdete v příloze tohoto e-mailu (vytištěnými nebo zobrazenými v telefonu).

 

CESTA ZPĚT

Odjezd z Berlína zpět do Prahy je naplánovaný na neděli 26.8. v 9:00. Sraz proběhne mezi 8:30 a 8:45 na stejném místě, kde budete v úterý z autobusů vysazeni. Číslo autobusu zůstává stejné na cestu tam i zpět.

POKUD JSTE SE ROZHODLI NÁMI ORGANIZOVANOU DOPRAVU NEVYUŽÍT, DEJTE NÁM PROSÍM VĚDĚT do středy 15.8. 12:00.

Pokud byste se rozhodli cestovat v jiné dny, můžete využít například pravidelných autobusových linek Eurolines (www.eurolines.cz), ale na vlastní náklady.

 

CO DOPORUČUJEME S SEBOU?

 • Osobní doklad pro identifikaci
 • Notebook nebo stolní počítač a všechny potřebné nabíječky (značku a sériové číslo počítače jste zadávali při registraci)
 • Sluchátka (reproduktory nejsou povoleny)
 • Spací pytel, polštář a spací podložku
 • Ručníky, toaletní potřeby, potřebné léky
 • Špunty do uší – doporučeny na spaní
 • Zámek stanu (standardní zámek na zavazadla)

 

POJIŠTĚNÍ

Doporučujeme Vám uzavřít si cestovní pojištění, které není zahrnuto ve výhře. Organizátor tudíž nenese žádnou zodpovědnost za ztráty, krádeže a způsobené škody.

 

DŮLEŽITÉ – PRO ÚČASTNÍKY MLADŠÍ 18 LET

Podle německých zákonů musí všichni účastníci Campus Party mladší 18-ti let při vstupní identifikaci předložit kromě osobního dokladu také vyplněný přiložený dokument. Tito účastníci musí mít sebou zletilou osobu, která za ně bude zodpovídat.

 

PROGRAM CAMPUS PARTY

Aktuální program Campus party naleznete na www.campus-party.eu.

Pokud již teď víte, že se Campus Party nezúčastníte, nebo si budete dopravu zajišťovat sami, dejte nám to prosím vědět. Zjednodušíte nám tak organizaci.

Společnost Telefónica (O2) je zodpovědná dopravu účastníků, pokud máte dotazy týkající se jiného tématu, obraťte se prosím přímo na contact@campus-party.eu. Dotaz prosím napište v anglickém jazyce.

 

Těšíme se na Vaši účast,

Vaše O2

Ti z vás, kteří jedou na bonusové kód z výhry, žádejte o zaslání tohoto celého e-mailu i s detailním rozpisem, kdo do kterého autobusu patří, daného výherce, který vám kódy poskytl! Zbylé informace z e-mailu zde již zveřejňovat, ani jinak poskytovat, nebudeme!