Logo

17. 8. 2012 v 15:08

E-mail: Poslední organizační informace (před odjezdem)

Vydal/a: Campus Party Europe 2012 Berlin

Dobrý den, Campuseros!

Přinášíme Vám poslední organizační informace před zahájením Campus Party, největší technologické party v Evropě.

Doufáme, že jste minulý pátek obdržel(a) informační e-mail (viz. zpráva níže). Jelikož nemáme kontakt na Vaší „plus jedničku“, aneb doprovod, který si někteří z Vás zvolili, obdržel(a) jste tyto informace pouze vy. Pokud jste tak ještě neučinil(a), předejte prosím informace Vašemu doprovodu, případně člověku, kterému jste věnoval(a) svůj vstupní kód .

Na žádost řady z Vás je čas odjezdu z Berlína do Prahy posunut na 11:00, sraz proběhne mezi 10:30 a 10:45 na stejném místě, kde budete v úterý s autobusů vysazeni . Pokud plánujete využít dopravu pouze zpět, místo odjezdu Vám jistě ukáže někdo z českých kolegů –  od organizátorů máme přislíbené, že většina českých účastníků bude mít stany pohromadě a vznikne tak české stanové městečko.

S informačním e-mailem jste také obdržel(a) seznam cestujících rozdělených do autobusů. Seznamy cestujících budou vylepeny na jednotlivých autobusech, pro snazší organizaci si prosím zapamatujte číslo svého autobusu. Řidiči budou odbavovat podle seznamu – případný doprovod musí uvést jméno účastníka, kterého doprovází. Jméno doprovodu si řidič zapíše kvůli případné kontrole na hranicích. Kvůli namátkovým hraničním kontrolám musí mít cestující platný OP nebo cestovní pas – platný doklad budete rovněž potřebovat pro vstup na Campus Party.

 Chápeme, že byste v autobusech rádi seděli pohromadě s kamarády, kteří jsou napsáni v jiných autobusech, nicméně vzhledem k celkovému počtu lidí není možné rozřadit Campuseros podle jejich přání.

Předpokládáme, že autobusy nebudou plně obsazené, bude proto možné ve výjimečných případech udělat změny v zasedacím pořádku na místě odjezdu. Vaše jméno však kvůli kontrolám na hranicích musíte v každém případě nahlásit řidiči autobusu, kterým cestujete. V rámci klidného průběhu odjezdu Vás však prosíme o co nejmenší počet změn.

Těšíme se na shledanou v Berlíně,
Vaše O2

Poznámka: Paco Ragageles, z týmu organizátorů #CPeurope dnes na twitter účtu @campuspartyeu zveřejnil mapu areálu na letišti Tempelhof, tuto najdete zde. Oblast arény má cca 1,1 km, jedná se o velmi velký prostor, na obou koncích kterého budou 2 oblasti  #CampusVillage (3-A,3-B)