Logo

20. 8. 2012 v 17:08

FremyCZ: Na co nebo koho se těšíte a proč?

Vydal/a: Campus Party Europe 2012 Berlin

Zbývá posledních pár hodin do odjezdu české výpravy na Campus Party. Zatímco zástupci vzdálenějších zemí se už pomalu blíží k Berlínu, u nás se ještě balí. Ještě jednou zkontrolovat zavazadlo a vytisknout si program. Tyto povinnosti doprovází myšlenka, na koho a co se těším.

Za mě je to setkání s novými tvářemi z české kotliny, protože mě zatím nikdy nezklamaly. Velká příležitost, kdy na jednom místě bude mnoho lidí, jenž toužím poznat. S sebou si domů odvezu také zážitky z Berlína. Celkově prožitých 6 dní v německé metropoli je zkušenost, která se letos opakovat nebude. A v neposlední řadě jsem zvědavý, jak se sám sebe překvapím při komunikacemi s ostatními campuseros. Dialogy v angličtině, seznamování s nadšenými lidmi a osobní setkání vzácných celebrit. Čím blíže je akce, tím více se těším a uvědomuji, že nabídnutou příležitost se vyplatilo přijmout. Děkuji O2.

Jakub Vaněk @fremycz

  • Jakube, jen bych dodal, že podle mě nejsou celebrity. Jsou lidi, co si na ně hrají a pak jsou skutečné osobnosti, ale ty se za celebrity nepovažují. Takže se komunikace fakt neboj, po pár minutách pochopíš, jestli mluvíš s „celebritou“ nebo osobností 🙂