Logo

10. 8. 2013 v 7:08

Konec prodeje „Travel BUG“ vstupenek pro Českou republiku

Vydal/a: Campus Party Europe 2013 Londýn

O půlnoci skončil prodej „Travel BUG“ vstupenek s odvozem z Prahy a také z celého Německa. Kdo to nestihl, má absolutně poslední šanci, protože pár volných míst je ještě na odjezdovém místě Bratislava, Slovensko…

V předchozích dnech jsme Vás na našich sociálních sítích upozorňovali, že je skutečně poslední možnost zakoupit si vstupenky za 60 GBP i s dopravou, protože jsou k dispozici poslední volná místa. A tento moment skutečně nastal dnes o půlnoci, kdy organizátoři v UK uzavřeli možnost registrace dopravy k odjezdovému místu Praha.

Tím končí také prodej „Travel Bug“ vstupenek pro ČR.

Jaké jsou tedy možnosti?

– pokud víte, že nebudete mít problém dopravit se do Bratislavy, můžete využít posledních míst ze Slovenska. Zde pouze upozorňujeme, že NELZE přesouvat účastníky z okolních krajin, pokud si zvolíte odjezd z Bratislavy, skutečně budete muset do Bratislavy a také přijedete zpět do Bratislavy. Na seznamech z ČR tak nebudete a řidič Vás do autobusu nepustí.

– pokud máte zakoupenou vstupenku „Travel BUG“ před 09/08/2013 (včetně), případně tzv. „Redeem“ kód (výherci soutěží atp.), ale nestihli jste se registrovat, ozvěte se nám, po kontrole nároku (datum zakoupení, typ vstupenky) Vám místo v autobuse zabezpečíme manuálně.

 

Máte místo v autobuse, ale nevyužijete jej?

Registrovali jste se k dopravě v rámci „Travel Bug“ vstupenek, či „Redeem“ kódů (výherci), ale víte, že pojedete jiným způsobem? Poletíte letadlem, pojedete vlastní dopravou?

Můžeme Vaše místo nabídnout někomu jinému, stačí se nám ozvat, spojíme nabídku s poptávkou. Můžete tak samozřejmě udělat i na našich sociálních sítích, pouze upozorníme, že bude potřeba kontaktovat organizátory v UK, není to tak, že se domluvíte mezi sebou a tím to končí. Pokud někdo nebude na seznamu pro konkrétní autobus, nedostane se do něj.

 

Problémy ohledně dopravy, se kterými Vám můžeme pomoci směrujte na email: doprava (at) czcampuseros (dot) eu

Kontaktní e-mail na organizátory je: campusparty (at) telefonica (dot) com (v angličtině, španělštině)

 

Chcete využít návoz k odjezdu z Brna, případně z Ostravy?

Zkontrolujte si svůj e-mail, včera odpoledne Vám v něm přistál newsletter, ve kterém naleznete informace, jak na to. Pokud jste newsletter neobdrželi, dejte nám o tom vědět, manuálně Vás zařadíme do seznamů příjemců.

Čas na výběr odjezdového místa v rámci ČR je do úterního poledne, ale neváhejte, už teď je 58 míst v autobuse z Ostravy a Brna obsazených. Kdo se nevejde, bude muset jet k odjezdu do Prahy po svém.

Upozorňujeme, že tato nabídka platí pouze pro ty, kdo se registrovali k odjezdovému místu Praha. Nejsme schopni ani zde přesouvat účastníky z okolních krajin!