Logo

20. 3. 2013 v 0:03

Král je mrtev, ať žije nový král…

Vydal/a: Campus Party Europe 2012 Berlin
Campus Party Europe 2013 Londýn

…chtělo by se zvolat při vzpomínce na Campus Party Europe 2012 Berlín a netrpělivém očekávání nového vydání pro rok 2013, které proběhne od 3. do 8. září v O2 Aréně, North Greenwich, London, kdy organizátoři slibují, že opět to bude ta nej nej nej akce, jakou kdy geeks, nerds a další její účastníci zažijí.

Vzpomeneš si ještě na to, jak a kdy jsi se dozvěděl o možnosti jít do Berlína? Těšil jsi se? Jaké bylo Tvoje očekávání?

Co pro Tebe bylo nejzajímavější na celé akci?

Dokážeš zformulovat, proč by jsi právě Ty chtěl tento rok do Londýna?

Tak si protáhni prsty, připrav mozkové závity a vymysli text, který by se mohl objevit na blogu CZcampuseros.

Žádné dlouhé romány, složité úvahy, prostě myšlenky, které Tě jako první napadnou, když si položíš výše uvedené otázky. Ovšem více než pár řádků, tak aby i ten, kdo bude číst právě Tvůj příspěvek, na základě toho chtěl jet s Tebou, protože jej pro Campus Party dokážeš získat, nadchnout.

Jdeš do toho?

Není nic jednoduššího, než do 15 dnů od vydání tohoto článku poslat na e-mail: blog@czcampuseros.eu text Tvého zamýšleného příspěvku a podepsat se. My se už postaráme o to, aby se objevil zde na blogu.

 

Pokud ovšem tým CZcampuseros Tvůj příspěvek zaujme natolik, že u něj budeme mít pocit „to je ono“, může se také stát, že v e-mailové schránce najdeš brzy i úlohu, jejíž vypracování bude podmínkou pro to, abychom mohli posuzovat, zdali právě Ty se můžeš stát členem druhého týmu CZcampuseros. Bližší informace hledej v předchozích příspěvcích tady na blogu.

Vyhrazujeme si právo rozhodnout, koho příspěvek zveřejnit, a naopak, koho ne. Např. proto, že bude mít obsahovou, či myšlenkovou hodnotu limitně blížící se nule. Ale věříme, že takových bude minimum.

Tak neváhej a pojď do toho!