Logo

27. 5. 2013 v 16:05

Londýn volá…

Vydal/a: Campus Party Europe 2013 Londýn

Každý, kdo se trochu zajímá o dění kolem Campus Party, má už jistě ve svém diáři vyznačené datum 2. až 7. září 2013, kdy se koná Campus Party Europe 2013 London. My nejsme výjimkou a stejně jako loni, i tento rok Vám přineseme komplexní informace…

Organizátoři letos slibují ještě silnější zážitky a prožitky než kdy dříve, nové výzvy a možnosti. Co všechno si pro nás připraví, se budeme dozvídat postupně. Organizační tým v Londýně v těchto dnech začíná ladit vše potřebné k tomu, aby se tato slova stala skutečností, aby každý jeden Campusero měl možnost být spokojen.

 

Do akce nám zbývá 97 dní a my začínáme letošní kampaň, kterou završíme pod velkým stanem v The O2, v nádherných prostorách, které už hostily nejednu světovou hvězdu, nejeden sportovní zážitek a které se pro tento rok stanou na 6 dnů domovem cca 10 tisíc Campusero z celého světa.

Kdo by netoužil vyzkoušet si jednu z nejnovějších atrakcí – možnost vystoupat na střechu O2 Arény?

UP to O2 - 18.05.2013

Kde se co dozvíte?

Twitter    Aktuální a rychlé informace především na našem Twitter účtu .

Facebook Page   Něco navíc pak vždy také na Facebook page, kde najdete i stručnou historii Campus Party .

Pinterest   Pokud máte raději grafickou podobu, nezapomeňte nás sledovat také na Pinterest-u .

Instagram    Později „Live“ fotografie také na Instagram-u .

Pokryjeme pro vás nejenom podstatné organizační informace, a to jak od organizátorů v UK, ale i od Telefónica Czech Republic, ale stejně jako loni, také praktické informace, aby se každý z CZcampuseros mohl plně věnovat především obsahu akce a užít si jí naplno.

Jednáme o možnosti přinášet přímo z místa live informace již před akcí samotnou stejně, jako tomu bylo loni z tzv. „Meet the Campus“, tento rok ale půjdeme mnohem dále, máte se prostě na co těšit!

 

Kdo pro vás bude tyto informace připravovat?

CZcampuseros Rozšířený tým CZcampuseros.

Zejména obsazení týmu 2 ještě není finální, jednáme se zajímavými lidmi o možnosti spolupráce. Předpokládáme, že se v blízké době otevřeme možnost projevit zájem být součásti týmu tak, abychom jej doplnili.

Vítáme pomoc externích podporovatelů. Jsou to odborníci ve své oblasti a skuteční profesionálové, jejichž rad, podpory a času si nesmírně vážíme. Kdo to je, se dozvíte postupně.

 

Velkým rozdílem je také to, že jsme už od 5. března 2013 občanským sdružením registrovaným na MV ČR, což nám otevírá nové, lepší možnosti, stejně jako to, že jako jediní máme rámcovou smlouvu o spolupráci s hlavním organizátorem Futura Networks SL. V neposlední řadě i to, že první setkání s lokálním partnerem Telefónica Czech Republic proběhlo již dne 10. května 2013.

 

 London Bridge

 

Bude i tento rok možnost jet do Londýna a co pro to budu muset udělat?

Ladíme, kuchtíme, chystáme, chtělo by se říct a ono je to skutečně tak!

Velmi intenzivně pracujeme s Telefónica Czech Republic na tom, abychom v krátkém čase mohli všem CZcampuseros říct podrobnosti, čísla, podmínky. Lze předpokládat, že i tento rok půjdeme cestou soutěže – jistě každý uzná, že Londýn je atraktivnější, než Berlín, do kterého si každý může skočit na otočku, kdy si zamane. Nečekejte proto, že bude soutěž snadná, ale nebojte se – každý, kdo projeví skutečný zájem, bude mít šanci se kvalifikovat. Protože nechceme předem slibovat nic, co bychom nemohli garantovat, vyčkejte pár dní, až bude možné komunikovat podrobnosti.

Nově jsme otevřeli také otázku možnosti na akci vyslat řečníky a zajímavé persony z České Republiky a Slovenska, postupně odkryjeme i tuto kartu.

 

Samozřejmě, nezapomeneme ani na hlas komunity – opět zde bude šance na uveřejnění Vašich příspěvků, protože i k tomu má sloužit celá platforma CZcampuseros.

 

Tak nás nezapomeňte sledovat, dát nám „Like“, pravidelně číst, ale především, dejte vědět ve svém okolí, že i tento rok je tu pro všechny CZcampuseros, kde najdete vše, co Vás bude zajímat!

 

Jsme Campuseros, jsme CZcampuseros!