Logo

13. 6. 2013 v 10:06

Rezervujte si začátek září! Máme dobré zprávy!

Vydal/a: Campus Party Europe 2013 Londýn
Soutěž

Že se stále neumíte rozhodnout, zdali koupit, či nekoupit vstupenky na Campus Party 2013 v Londýně za skvělou „early bird“ cenu?

Chcete mít jistotu, že se v září uvidíme? Neváhejte!

 

Pohled pod pokličku organizátorům letošní akce dává tušit, že tato bude opět lepší, větší a mnohem atraktivnější, nežli jakákoliv jiná Campus Party v minulosti. A nejsou to jenom slova, která by nenašla naplnění!

Stále nic? Tak čtěte dále…

Jak už většina z vás ví z našich předešlých článků, v termínu 2. až 7. září se londýnská O2 Aréna změní v dějiště největšího festivalu technologií na světě propojujícího oblast inovací, kreativity, vědy a digitální zábavy. Už 17 let se píše historie Campus Party, ta první, ještě pod původním názvem, čítala 250 účastníků a konala se v roce 1996.

Letošní třetí evropské vydání přivítá 10 000 mladých lidí doslova z celého světa.

Můžete být díky společnosti Telefónica Czech Republic

při tom!

The O2 - O2 Arena

Co nás čeká?

Více než 500 hodin programu a řada workshopů bude v hlavním prostoru úžasné The O2 – O2 Arény, kde nalezneme 8 podií, ale tím to zdaleka nekončí. V sousedství hlavní arény bude 24 hodin denně možnost zapojit se do různých specializovaných aktivit – her, výměny technických nápadů a jiných. Navíc Campus Village v absolutní blízkosti arény, kde bude mnoho z Campuseros po celý týden stanovat, vytváří prostor pro mnohá další setkání a networking!

Koho tam potkáme?

Mezi první potvrzené řečníky patří Jon „maddog“ Hall, výkonný ředitel neziskové organizace Linux International, kterého se můžete ptát v „Twinterview“ dnes od 13:00 GMT , tak neváhejte a zašlete mu do té doby také otázku!

Nebudou chybět ani „Women In Tech“, kterým bude věnován opět jeden celý den. Žádná GeekGirl by u toho neměla chybět!

Další řečníky a zajímavé osobnosti budeme společně s organizátory představovat postupně. Už teď ale můžeme prozradit, že jednáme i o tom, aby osobnosti českých (a slovenských) internetových vod mohly také vystoupit před nadšené publikum, kterému mají jistě co říct.

 

Ještě stále nic?

Vstupenky za cenu, které jsou v rámci „early bird“ kontingentu stále k dispozici, Vás dostanou nejenom na samotnou akci a do Campus Village (sdílený dvoumístný stan), ale zaručí Vám také, že společnost Telefónica Czech Republic se postará i o to, abyste se na akci do Londýna dostali bez starostí, protože:

 

Kdo si pospíší a lístky koupí nyní,

zaplatí jen 30 liber (cca 1000 Kč) místo standardních 150 liber (cca 4 500 Kč).

Všem účastníkům, kteří si vstupenky na letošní Campus Party zakoupí, poskytne společnost Telefónica Czech Republic dopravu zdarma.

 

Chcete více dobrých zpráv?

Po velkém úspěchu v loňském roce, kdy bezmála tři stovky českých účastníků vytvořily třetí nejpočetnější výpravu na berlínské Campus Party Europe, přinese i letos společnost Telefónica několika desítkám technologických nadšenců možnost vyhrát vstup, ubytování ve stanovém městečku a dopravu. Podmínky soutěže nyní připravujeme a dáme vám vědět hned, jak bude soutěž zahájena.

Pokud chcete být informováni, zanechte zde svůj e-mail. Vše podstatné vám Telefónica zašle hned, jak to bude možné.

 

Díky úzké spolupráci s Campus Party HQ

a také Telefónica Czech Republic,

ty nejaktuálnější informace, představení řečníků, praktické rady, pohledy do zákulisí či reporty přímo z Londýna naleznete u nás!

 

Kde se co dozvíte?

Twitter    Aktuální a rychlé informace především na našem Twitter účtu.

Facebook Page   Něco navíc pak vždy také na Facebook page, kde najdete i stručnou historii Campus Party.

Pinterest   Pokud máte raději grafickou podobu, nezapomeňte nás sledovat také na Pinterest-u.

Instagram    Později „Live“ fotografie také na Instagram-u.

Neváhejte, sdílejte tento článek, sledujte nás na našich sociálních sítích a dejte ve svém okolí vědět o nádherné akci, na kterou má možnost i letos jet početná skupina #CZcampuseros! Společně zakřičíme v Londýně: HOLA CAMPUSEROS!

 

Další odkazy:

Oficiální informace na stránkách společnosti Telefónica Czech Republic.

Microsite Telefónica pro Campus Party Europe 2013 v Londýně.