Logo

27. 7. 2013 v 12:07

Obsah jednotlivých dnů…

Vydal/a: Campus Party Europe 2013 Londýn
O2 Main Stage
Obsah

Jaká jsou témata jednotlivých dní? Kdo vystoupí jako hlavní řečníci na O2 Main Stage? Pojďte se na to s námi podívat podrobněji

03/09 Digital Economy:

V úterý začne hlavní program Campus Party docela zostra. Podíváme se pod pokličku ekonomice, té digitální, kde se v dnešní době točí peníze, peníze, a ještě jednou peníze. Chcete vědět více? Prozradí Vám to hlavní řečníci dne:

Alex ‚Sandy‘ Pentland

Wide Hogenhaut

04/09 Entrepreneurship:

Podnikání, úspěšné projekty a lidé obsadí hlavní pódium ve středu. Evropa má velký potenciál, který ale mnohdy zůstává nevyužitý a to je škoda. Jak na to, nám prozradí mj.:

David Rowan

Rudy de Waele

Alberto Levy

05/09 Women In Tech:

Čtvrtek patří ženám! GeekGirls, zapište si tento den do kalendáře, nejenom na hlavním pódiu naleznete inspiraci, proč i když mnohdy zneuznané, nebát se a vystoupit z řady. Po loňském úspěchu Berlin Geekettes nám tento rok více prozradí:

Adriana Gascgoine

Poormina Vijayashkaner

Ariane Van de Ven

06/09 Entertainment:

Jaká by to byla párty, kdyby chyběla zábava? Ale teď vážně :-), pátek v The O2 bude patřit právě zábavě. Digitální revoluce s sebou přináší nové formy, které na hlavním pódiu představí:

Vangos Pterneas

Nick Ervinck

Maurizio Rossi

To je jen malý výčet toho, co nás čeká. Celý program kuchtí v Londýně tým Campus Party a bude postupně odhalen také. Už dnes známe část řečníků, které Vám, stejně jako ty na hlavním pódiu, v nejbližších dnech představíme na našem blogu. Tak se nezapomeňte vrátit, podívat se a vybrat si, kdo Vás zaujme.