Logo

6. 8. 2013 v 12:08

Představujeme speakery #1

Vydal/a: Campus Party Europe 2013 Londýn
Obsah

Na koho se můžeme těšit, že vyleze na pódium a začne přednášet o tom, čemu nejlépe rozumí? Zatím je všechny neznáme, ale z těch již oznámených si zkusme vybrat ty zajímavé, které byste si měli určitě zajít poslechnout.

Na hlavním pódiu O2 Main Stage z Keynotes Speakers by vám neměl uniknout Jon „maddog“ Hall, průkopník v počítačovém světě a zřejmě největší světová autorita co se týče opensource softwaru.

Keynotes Speakers

Stage ale nepatří jen Keynotes speakerům. Objeví se zde také např. ženy, které se svým kolegyním snaží pomoct prosadit v technických oborech. Jsou to Adriana Gascoigne a Poornima Vijayashanker.

Na Michelangelo Stage zaujme fotografy Antonio Victor Garcia-Serrano, který se už více než 10 let zabývá 360° panoramatickými fotografiemi.

Hypatia Stage přivítá budoucnost. Ariane Van De Ven se v Telefónice zabývá vytvářením představ týkající se budoucnosti.

Viry a spam trápí každého z nás každý den. Graham Cluley byl zaměstnancem společností jako Sophos, Dr. Solomon’s nebo McAfee. Nebo mladý 17letý hacker a podnikatel Luis Iván Cuende. Oba najdete na Archimedes Stage.

Že nejde dohromady zdraví a digitalizace? Že to jde se vám bude snažit vysvětlit na Leonardo Stage Michele Tittarelli. Nebo si zajděte na přednášku Rudy De Waele, který se snaží rozšířit mobilní technologie do Afriky.

____________________________________________________________________________________

Podívej se na medailonky dalších speakerů rozdělené podle stagí:

O2 Main Stage

Michelangelo Stage

Galileo Stage

Pythagoras Stage

Archimedes Stage

Leonardo Stage

Hypatia Stage

Gutenberg Stage

To není všechno, další speakeři budou přibývat.

____________________________________________________________________________________