Logo

13. 8. 2013 v 18:08

Představujeme speakery #2

Vydal/a: Campus Party Europe 2013 Londýn
Obsah

Pokračujeme ve výběru tipů na speakery, které bude na zářijové Campus Party dobré navštívit a vyslechnout si jejich přednášky.

predstaveni-spakers2

Jednoznačně je to minulý týden ohlášený Vint Cerf, otec internetu. Ve středu 4.9. v pravé poledne na O2 Main Stage. Vymyslel protokol TCP/IP, pracuje pro Google a NASA. Tento člověk má co říct a vždy je to velice zajímavé a poutavé.

Dalším je jediný český zástupce na akci Štěpán Bechynský. Můžete si přečíst náš rozhovor s ním, ve kterém nám prozradil, o čem bude na Pythagoras Stage mluvit.

Marcus Chown se snaží podat astronomii a fyziku v populární formě. Na Galileo Stage promluví autor knihy Vesmír v Tweetech.

Gutenberg Stage nabídne Rajeeba Deye, jehož společnost pomáhá studentům a absolventům s hledáním práce ve startupech a menších podnicích.

Zorganizovala menší sraz pro ženy a nyní se koná po celém světě. Sarah Lamb a Archimedes Stage.

Bezpečnost na internetu se v dnešní době vyučuje už na základní škole a je dobré vědět, jak odhalit nebezpečí hrozící obětem digitálního pronásledování. Na toto téma na Archimedes Stage promluví Jennifer Perry, britská expertka na cyberstalking.

____________________________________________________________________________________

Podívejte se na medailonky dalších speakerů rozdělené podle stagí:

O2 Main Stage

Michelangelo Stage

Galileo Stage

Pythagoras Stage

Archimedes Stage

Leonardo Stage

Hypatia Stage

Gutenberg Stage

A to není všechno, další speakeři budou přibývat.

____________________________________________________________________________________