Logo

30. 8. 2013 v 13:08

Představujeme speakery #3

Vydal/a: Campus Party Europe 2013 Londýn
Obsah

Závěřečný díl trilogie představování speakerů opět vybírá několik osobností, které by nebylo záhodno vynechat.

speakers3

Lidé z Facebooku na akci nemohou chybět. Ten zastupuje Delfina Eberly, která starosti datacentra a distribuci obsahu k uživatelům. Mitchell Baker je zase předsedkyně Mozilla Foundation, neziskové organizace zaměřené na podporu otevřenosti, inovativnosti a příležitostí na internetu. Obě ženy najdete na O2 Main Stage.

Michelangelo Stage uvítá Dona Turnera a Luca Salea, vývojáře aplikací pracující pro Blackberry. Nebo Roberta Szantaie, UI, UX a web designera. Pracoval již pro mnoho velkých nadnárodních společností.

Vesmírná inženýrka? Ano, na Galileo Stage Bee Thakore.

Bezpochyby nejmladším řečníkem celé letošní Campus Party bude teprve třináctiletý iOS programátor samouk Jordan Casey. Na Pythagoras Stage kromě něj potkáte také Carlose Dominga, ředitele vývoje produktů a inovací a člena představenstva společnosti Telefónica Digital, současně také prezidenta a generálního ředitele společnosti Telefónica I + D.

Gillian Arnold je zakladatelka firmy pro hledání zaměstnanců a zaměstnání. Ruth Cheesley je zase specialistka  na open source technologie, především webový nástroj Joomla!. Vystoupí na Archimedes Stage.

A na Leonardo Stage promluví Gary Smith, který má společnost, jejíž cílem je pomoci lidem trpícím dyslexií prostřednictvím technologií.

Jak vidíte, vybírat je opravdu z čeho. Každý přednášející je zajímavý něčím jiným a přednášky můžeme očekávat velice hodnotné.

____________________________________________________________________________________

Podívejte se na medailonky dalších speakerů rozdělené podle stagí:

O2 Main Stage

Michelangelo Stage

Galileo Stage

Pythagoras Stage

Archimedes Stage

Leonardo Stage

Hypatia Stage

Gutenberg Stage

____________________________________________________________________________________