Logo

16. 7. 2013 v 19:07

SOUTĚŽ: Týden třetí…

Vydal/a: Soutěž

Třetí kolo soutěže o lístek na Campus Party v Londýně je za námi. Pojďme si tedy zhodnotit některé z příspěvků, které nám zaslali zájemci o účast na této akci. Bylo jich celkem 14 a prohlédnout si je můžete zde.

I přes nepoměr počtu videí vůči fotostory (3:11) považuji za jednoznačně nejlepší video Martina Vytrhlíka. Postavička Martina, kráčející kolem Stonehenge, po pláži v Turecku a náměstím ve Francii a Německu, mě chytla asi nejvíce.

 

Další dvě videa bych, bohužel, zařadila až na druhý konec pomyslného žebříčku.

 

Favoritů na fotostory mám více. Moc se mi líbí zpracování Alžběty Černé – „pan kolíček“, který sbírá do batohu věci potřebné k podnikání.

Tyden3_Fotostory_1
 

Na několik dalších příspěvků se hezky dívá, ale zdají se mi přehnaně optimistické – ze žrouta pizzy foodkritikem (Lenka Holubová), z pózování před zrcadlem fotografkou (Charlota Blunárová), atd. Kéž by to bylo tak snadné.

 

Tyden3_Fotostory_2 Tyden3_Fotostory_3

 
Nyní běží poslední kolo soutěže, tak zapojte fantazii a pošlete i svůj soutěžní příspěvek!

V Londýně na viděnou 🙂

 • Martin Vytrhlík

  Je dekuju :).

  • Stefan Sabo

   Nejenom Katce se líbilo Vaše video, i já bych jej sám za sebe nominoval do výběru týdne.

   Budeme Vám tedy držet palce při výběru hodnotící komise, která proběhne začátkem příštího týdne, kdy se rozhodne, kdo z 3. a 4. kola pojede s námi do Londýna.

   Sledujte nás na blogu i na našich sociálních sítích, opět zde samozřejmě zveřejníme seznam výherců, které Telefónica Czech Republic také obešle e-mailem.

 • Martin Vytrhlík

  Je dekuju 🙂