Logo

28. 8. 2013 v 9:08

SPEAKERS: Deborah Rippol

Vydal/a: Campus Party Europe 2013 Londýn
Speakers 2013
O2 Main Stage
Entrepreneurs

Deborah Rippol

 Ředitelka Startup Weekend pro Evropu.

Jméno: Deborah Rippol
Přezdívka:
Datum narození:
Stát: Velká Británie

Deborah Rippol je ředitelkou UP Evrope, organizace, která stojí za Startup Weekend, Startup Digest, NEXT a Startup America. Otevřela  první mezinárodní kancelář a evropské ústředí Startup Weekend a v posledních 4 letech se Startup Weekend rozrostl na UP Global. Jako ředitel evropské pobočky má Deborah za úkol růst UP Global na největšího poskytovatele zážitkového vzdělávání v Evropě spojením podnikatelů a vytvářením udržitelných startup ekosystémů.

Startup Weekend je o tom, že se sejdou desítky zájemců, zejména mladých lidí, kteří mají během 54 hodin předvést svůj nápad, sestavit tým, vytvořit startup a prezentovat ho porotě složené z mentorů a investorů.

Koncept akce Startup Weekend vznikl už před několika lety v Seattlu a v současné době tato rozsáhlá franšíza operuje ve více než 90 zemích po celém světě. Náročnými víkendy prošlo přes 45 tisíc účastníků, díky jejichž snažení vzniklo kolem 5 tisíc startupů. Po Bratislavě, která si svojí premiéru odbyla už koncem roku 2011, se k zástupu mladých firem zapojili v roce 2012 také účastníci v Praze.

Facebook:
Twitter: @DeborahRippol
Google+: Deborah Rippol
Web: Deborah Rippol
Wikipedia: