Logo

19. 8. 2013 v 10:08

SPEAKERS: Gary Smith

Vydal/a: Campus Party Europe 2013 Londýn
Speakers 2013
Leonardo Stage
E-Health

Gary Smith

 Na Leonardo Stage vystoupí ředitel společnosti, jejíž cílem je pomoci lidem trpícím dyslexií prostřednictvím technologií.

Jméno: Gary Smith
Přezdívka:
Datum narození:
Stát: Velká Británie

Gary Smith je zakladatel a CEO společnosti BrainBook Ltd, která vznikla na základě myšlenky, kterou Gary přednesl na Campus Party 2012.  Vznik firmy podpořila jména jako Rockstar Group, O2 ThinkBig, Jon ‚Maddog Hall (Linux International) a Jacqui Fisher (Dyslexia is the business). BrainBook  Ltd je důsledkem Garyho vlastního boje s dyslexií a toho, že chtěl použít moderní technologie jako platformu k vytvoření nástroje pro pomoc jemu a dalším lidem se stejným problémem.  Jeho první firemní aplikace, Dyslexia Toolbox, je stvořena pro pomoc více než deseti procentům populace Velké Británie, která trpí dyslexií. Má jim umožnit zabývat se svou nemocí pomocí technologií efektivněji.

Kromě dyslexie pracuje na projektech zabývajících se poruchami učení, autismem a mentálním zdravím. V budoucnosti se chystá založit společnost pomáhající lidem trpícím autismem na základě toho, že touto nemocí trpí jeho bratr.

Facebook:
Twitter:
Google+:
Web: Gary Smith
Wikipedia: