Logo

27. 8. 2013 v 11:08

SPEAKERS: Michael Wright

Vydal/a: Campus Party Europe 2013 Londýn
Speakers 2013
O2 Main Stage
Entrepreneurs

Speaker Michael Wright

Michael Wright založil již v březnu 1999 společnost Striata s vizí vybudování globálního softwarového byznysu. Je považovaný za pionýra internetu, který od začátku považoval e-mail za obchodní nástroj pro komunikaci se zákazníky.

Jméno: Michael Wright
Přezdívka:
Datum narození:
Stát: Jihoafrická republika

Společnost Striata, kterou Michael Wright založil klasicky v garáži, je dnes globální společností působící s kancelářemi na pěti kontinentech. Striata nabízí zabezpečené doručování elektronických dokumentů a řešení pro zpracování e-mailových účtů a faktur. A právě Michael Wright, který ve své společnosti stále působí jako CEO, je považovaný celosvětově za jednoho z největších odborníků na eBilling.

Michael Wright získal ocenění Direct marketér roku, byl nominovaný na IT osobnost roku. Pracoval také jaké výkonný ředitel VWV interactive a stal se top manažerem v PricewaterhouseCoopers, kde svoji kariéru začínal. Michael Wright je certifikovaný účetní; pracoval v jihoafrickém svazu certifikovaných účetních a je také zakládajícím členem a v minulosti byl předsedou Auditního úřadu internetových standardů (ABIS).

Facebook:
Twitter: @mikewright
Google+:
Web:
Wikipedia: