Logo

9. 7. 2013 v 12:07

SOUTĚŽ: Vyhlášení 1. a 2. kola

Vydal/a: Soutěž

Jaká by to byla soutěž, kdyby neměla své výherce? Proto se včera sešla komise, která zhodnotila účastníky prvního a druhého kola. A bohužel, v jednom případě jsme výhru zamítli.

Nebudeme Vás dále napínat a prozradíme, kdo si může pomalu balit kufry a chystat se do Londýna:

Bíró Peter, Čechmánek Vít, Černý Pavel, Dvořák Aleš, Hampl Hynek, Jahodka Michal, Klimčíková Iveta, Kubant Jan, Kukačková Jana, Marková Jana, Pavur Michal, Průšek Petr, Richtel Vladimír, Sadový Martin, Soldán Ladislav, Soldán Michal, Sýkora Tomáš, Šimková Eva, Šindelář Jakub, Šislerová Zuzana, Šoth Marek, Vaněk Jakub, Vaníčková Petra, Vesecký Jan, Zahradník Radek, Zavadil Petr, Zelingerová Kateřina

Prosím, zkontrolujte si pozorně své e-mailové schránky. Obdržíte od organizátora soutěže, Telefónica Czech Republic, zprávu a musíte splnit poslední podmínku – prokázat, že je Vám 18 let a jste to skutečně Vy, kdo soutěžil. 

 

Který příspěvek se nejvíce líbil?

Eva si vyhrála jak s obrazem, tak i s komentářem ve svém příspěvku, a tento se jí hodně povedl.

 

Těm, kdo se ještě nestihli zapojit do naší soutěže, běží čas – třetí, předposlední kolo soutěže právě probíhá a končí klasicky v neděli 23:59 SELČ. Tak neváhejte a pojeďte s námi do Londýna, pošlete nám svůj příspěvek. Nenechávejte si to na poslední chvíli, byla by škoda nepochlubit se s výtvorem co nejdříve, nemyslíte?

 

Chcete si raději vstupenky koupit? „Travel Bug“ vstupenky jsou organizátorem ohlášeny jako časově omezené!

Máte už tu svoji koupenou? Tak se nezapomeňte přihlásit o dopravu zdarma nejpozději do 15/07/2013 na těchto stránkách (platí pro majitele „Early Bird“ a „Travel Bug“ vstupenek).