Logo

23. 7. 2013 v 11:07

SOUTĚŽ: Vyhlášení 3. a 4. kola

Vydal/a: Soutěž

Jaká by to byla soutěž, kdyby neměla své výherce? Proto se včera sešla komise, která zhodnotila účastníky třetího a čtvrtého kola. Tentokrát je zamítnutých více, než před dvěma týdny….

Nebudeme Vás dále napínat a prozradíme, kdo si může pomalu balit kufry a chystat se do Londýna:

Andrášová Lenka, Belovsky Vojtech, Blunárová Charlota, Černá Alžběta, Dalecká Tereza, Dušek Jan, Fejrová Aneta, Holubová Lenka, Hrdina Michal, Johanides Jakub, Kocián Daniel, Koňaříková Anna, Kozlík Petr, Kučerová Lucie, Lát Radek, Mahdalová Veronika, Mašík Daniel, Ondrej Tomáš, Popovičová Gabriela, Richterová Jana, Röschel Jakub, Skopal Tomáš, Šikula Vojtěch, Špaček David, Štěpánek Jindřich, Štěrba Milan, Urbášek Jiří, Veselý Václav, Veselý Ondřej, Vlček Jan, Vytrhlík Martin, Zlatohlávek Jiří, Zukal Ondřej, Želinský Dominik, Žďárský Petr

 

Prosím, zkontrolujte si pozorně své e-mailové schránky. Obdržíte od organizátora soutěže, Telefónica Czech Republic, zprávu a musíte splnit poslední podmínku – prokázat, že je Vám 18 let a jste to skutečně Vy, kdo soutěžil. 

 

Kdo se nestihl zapojit do naší soutěže, případně nevyhrál, má stále možnost jet do Londýna. Stačí si zakoupit  „Travel Bug“ vstupenku v ceně 60 GBP, které  jsou organizátorem ohlášeny jako časově omezené. Neváhejte, kapacita stanového městečka i dopravy se neúprosně plní!

 

Máte už svoji vstupenku koupenou? Tak se nezapomeňte přihlásit o dopravu zdarma co nejdříve na těchto stránkách (platí pro majitele „Early Bird“ a „Travel Bug“ vstupenek – použijí „transaction code“, výherci postupují dle instrukcí v e-mailu s kódem).