Logo

1. 8. 2013 v 9:08

Výpadek registračního systému

Vydal/a: Campus Party Europe 2013 Londýn

V současné době jsme zaznamenali výpadek registračního systému Campus Party. Může nastat situace, kdy Váš kód bude systémem odmítnut, v takovém případě prosíme, zkoušejte to později v průběhu dnešního dne.

Pokud se to nepodaří, dejte nám o tom vědět z adresy, která byla v soutěži, na e-mail:

vstupenky (at) czcampuseros (dot) eu

s přiložením snímku obrazovky s příslušnou chybou (může se vyskytnout vícero chybových hlášek a chybových kódů). Bez přiložení tohoto Vám nebudeme schopni pomoci vyřešit tento problém, protože nelze identifikovat, kde nastal problém.

Současně prosíme, připojte původní kód (bude patrně viditelný přímo v snímku obrazovky) také v textu emailu, aby to bylo pro nás jednodušší.

Dle aktuálních informací prodejní systém funguje, problém tak mohl postihnout pouze ty z Vás, kdo má kódy ze soutěže (bude kontrolován nárok – vzhledem k tomu, že výhra je nepřenosná). 

 

Úspěšná registrace vypadá takto:

Registration_OK

máte ve svém profilu po uplatnění kódu cokoliv jiného?

Ozvěte se také, přiložte screenshot, podíváme se na to.

Upozorňujeme, že doprava se žádá zvlášť, tu v profilu neuvidíte, ale po úspěšném zadání nejprve obdržíte potvrzení o přijetí požadavku a později potvrzení dopravy jako takové.

I zde se zadává u výherců stejný kód, jako u registrace.

 

 

UPDATE 02/08/2013: Kódy, které nebylo možné uplatnit z důvodu chyby budou nahrazeny. Je nutné se ozvat na výše uvedený email, obdržíte co nejrychleji nový kód.

_________________________________________________________________________

Důležité:

Současně upozorňujeme, že v momentě uzavření systému bude znovu kontrolováno, zdali se registroval výherce. Pokud ne, taková osoba nebude mít nárok na plnění z výhry, v souladu s pravidly soutěže, a bez pardonu bude vyřazena jak z dopravy, tak z účasti na akci, a oba kódy – výhercův i takto posunutý (prodaný, podvodně získaný), budou zablokovány.

 _________________________________________________________________________