Logo

11. 9. 2013 v 21:09

Z e-mailu: Hodnocení

Vydal/a: Campus Party Europe 2013 Londýn

Na Campus Party Europe jsem byl poprvé a ze začátku jsem nevěděl, co si mám pod touto akcí představovat. Nevěděl jsem ani do čeho jdu a protože rád zkouším nové věci, neváhal jsem a rozhodl se této události účastnit.
Celou akci bych mohl hodnotit ze dvou hlavních pohledů. Z tematického a organizačního. Mně se bohužel nedostává moc šancí hodnotit CPeurope z toho prvního hlediska, protože jsem se účastnil jen hrstky přednášek oproti tomu, co jsem měl v úmyslu navštívit.

Zde se dostávám k organizační části. Jelikož jsem byl na této akci poprvé, nedokážu porovnávat s předchozím ročníkem, ale z ohlasů se dozvídám, že byla celá akce mnohem více a lépe zorganizována. Budiž, ovšem jako cokoliv jde pochválit, tak lze i cokoliv zkritizovat.
Já chválím podporu pořadatelů z české strany, kteří se aktivně starali o monitorování celého průběhu z Campus Party Europe. Naopak využití prostor pro nabíjení veškerých elektronických zařízení, kterými čeští campuseros disponovali, nebylo nejšťastnější. Celá oblast nazývaná jako Live Quarter byla dostačující, ovšem daleko od ubytování účastníků CPeurope. Zde se dostáváme k danému problému. Jelikož jsem nemohl nabíjet své elektronické zařízení (abych byl ve spojení s děním CPeurope a případně mohl zasílat další postřehy on-line) především v noci, byl jsem nucen většinu času, v kterém probíhala řada zajímavých přednášek, věnovat onomu zmíněnému dobíjení elektroniky. Pro příští událost bych tento problém určitě nějak řešil.
Další nedostatky by se daly najít i v rámci sociálních zařízení, jako nedostatek sociálních zařízení v místě ubytování účastníků Campus Party, ovšem není to hlavním pilířem akce.

Na celé události se mi líbilo účast lidí, kteří měli podobné záliby jako já, mohl jsem si s nimi popovídat o nejnovějších technologiích, novinkách a dalších trendech, které hýbou oblastí IT a telekomunikací.

Pochvala z mé strany patří také O2 která nám zprostředkovala cestu na Campus Party až do Londýna a zpět, vytknul bych snad jen absenci zásuvek v autobusech.

Především jsem si odnesl plno zážitků, kromě nových poznatků z přednášek, také jsem získal mnoho kontaktů na nové osoby a možná nové přátele. Chyběla mi především má přítelkyně, ale určitě už nebude chybět příští rok, kdy na tuto akci pojedeme spolu. A to není takový IT nadšenec jako já! 🙂

 

@janmanas

Převážně Twitter uživatel, ale na Foursquare je jako doma.

Text tohoto příspěvku je uveřejněný na základě výzvy a to bez jakékoliv obsahové, či gramatické úpravy. Obsah tohoto příspěvku nemusí vyjadřovat názorové postoje členů občanského sdružení CZcampuseros a odpovídá za něj výlučně autor, kterého identita může představovat mj. obecně používanou přezdívku na sociálních sítích a nebyla ze strany CZcampuseros nijak ověřována, mimo kontroly existence e-mail adresy, ze které byl příspěvek odeslán.