Logo

12. 6. 2013 v 9:06

Z e-mailu: Sotík a jeho odpovědi…

Vydal/a: Campus Party Europe 2013 Londýn

V reakci na náš článek, ve kterém se představila první část týmu nám napsal Sotík své představení a odpovědi, tak se společně podívejme, proč jet do Londýna z pohledu jednoho z loňských účastníků:

Představení

Jmenuji se Marek Šoth, na sociálních sítích mě můžete znát pod přezdívkou @sotik. Zajímám se o nové technologie, chytré telefony, mobilní fotografii (@instagramerscz) a o sociální sítě, které mě živí a strašně baví. 🙂

 

Kdy ses poprvé dozvěděl o možnosti jet na Campus Party Berlin?

Někde to proběhlo internetem, ale jestli to byl článek nebo tweet? Důležité je, že jsem se tam nakonec dostal. 🙂

Pokud jsi byl v Berlíně, jak si na něj vzpomínáš, a co Tě tam nejvíce zaujalo?

Campus Party v Berlíně jsem zažil z jiného úhlu pohledu než většina ostatních účastníků, protože jsem tam byl pracovně jako rowing reporter za českou pobočku Telefónicy.

To znamenalo běhání po předem stanovené trase, kterou nám někdo naplánoval a dělání rozhovorů a rozhovorů pro intranety skupiny Telefónica. A ne vždy se to shodovalo s mými zájmy. Každopádně to byla skvělá zkušenost za kterou jsem moc rád, ale i tak se mi občas podařilo vyklouznout na přednášku, která byla mě zajímala víc.

Z programu určitě rád vzpomínám na photowalk Instagramerů v čele se známým Thomasem Kakarekem (@thomas_k), který má přes 300 tisíc followerů a který dělá dokonalé street fotky. Mluvit s ním tváří tvář a získat od něj rady. Skvělý zážitek!

Ale úplně nejraději vzpomínám na večery. To už bylo po práci a většinou po přednáškách, tak jsme s kamarády vyrazili kousek do hospůdky nebo před letiště na louku, kde bylo vždy spoustu lidí z Campus party a prostě jsme chilloutovali a bavili se všichni se všema. Chvíli poznáváš lidi z Brazílie, pak Španěly, pak …, občas se přidal i nějaký Berlíňan. Prostě networking jak se patří!

Které Téma je Ti z CPe nejbližší, nejvíce Tě zajímá?

Jelikož už u O2 nedělám, tak si budu vybírat co mě baví a určitě si nenechám ujít vše, co se bude týkat mobilní fotografie. Pak budu okukovat startup přednášky, které jsou vždy plné energie a je u nich možné nabrat skvělé kontakty. Také jsem hodně zvědavý, kam se za rok posune robotika, která v Berlíně ukazovala někdy až neskutečné věci.

Proč by lidi podle Tebe měli jet do Londýna?

Campus Party je tak neuvěřitelně skvělá akce, která dokáže zaujmout každého. To je několik dní nabitých skvělou energií, plná úžasných lidí a tématy které zasahují prakticky do všeho. Kde jinde dostanete mix světových řečníků, workshopů a přednášek od ekologie přes design až po kosmický program?

 

Jak by vypadaly Vaše odpovědi?

Text tohoto příspěvku je uveřejněný na základě výzvy a to bez jakékoliv obsahové, či gramatické úpravy. Obsah tohoto příspěvku nemusí vyjadřovat názorové postoje členů občanského sdružení CZcampuseros a odpovídá za něj výlučně autor, kterého identita může představovat mj. obecně používanou přezdívku na sociálních sítích a nebyla ze strany CZcampuseros nijak ověřována, mimo kontroly existence e-mail adresy, ze které byl příspěvek odeslán.